Програма

Събота 09.09.2017
Отваряне на вход 10:00

Неделя 10.09.2017
Отваряне на вход 10:00

Главна Сцена Втора Сцена Главна Сцена Втора Сцена
10:30-10:45 Официално откриване

11:00-11:30 A Chat With Darth Vader and The 501st Legion - Romanian Outpost (EN)

11:20-11:40 Cosplay панел с Tine Marie Riis (EN) 11:00-12:00 Среща с влогърите Стан и Стефи
11:00-11:20 Clash Royale - Старт на турнира 11:50-12:10 Новите инициативи в Nu Boyana Film Studios 11:45-12:00 Comic Con Премиера: Възвишение  12:30-13:00 Лекция "Литературни заглавия от Азия"
11:30-11:45 Косплей панел с Okkido (EN) 12:20-12:50  Панел на художника Yehuda Adi Devir (EN) 12:00-14:00 Anime/Movie Косплей ревю 13:20-13:40 Панел на Brian Gordon (Fowl Language Comics) (EN)
12:00-14:00 Gaming Косплей ревю 13:00-13:30 Лекция "Корейска митология в драмите" 14:20-14:40 Cosplay панел с Germia (EN) 14:00-15:00 Среща с актьорите от "Не така брат" - VBOX7 панел
14:20-14:40 Косплей панел с Calypsen & Nightcold (EN) 14:00-15:00 Среща с актьорите от сериала "Следвай ме" - VBOX7 панел 15:00-15:50 Q&A Панел с актьорите от Игра на тронове (HBO) - Tom Wlaschiha и Keisha Castle-Hughes (EN) 15:30-16:30  Финал на Караоке конкурс 
15:00-16:00 Q&A Панел с Мichael Мalarkey (EN) 15:20-15:50 "Момичетата от улица Върбова" - български 3D анимационен проект 16:00-17:00 Косплей сцени 16:30- 16:50 Финал Работилница за настолни игри
16:20-16:40 Japan Media Arts Festival 2017 - прожекция на наградените анимации 16:00-17:00  Hirano Ryo - japanese artist (EN) 17:00-17:40 Косплей и Арт конкурс награждаване 17:00 - 17:30 Лекция "Будизма: истина или не"
17:00-17:40 Косплей и Манга конкурс награждаване 17:00-17:30 Лекция "Корейски шоу формати"  18:00-19:30 K-POP шоу 17:30-19:00 Прожекция на филма "Ms. Hokusai"
18:00-20:00 АМВ конкурс и награждаване 18:00-18:20 Лекция "Нежната половина от самураите"     
  18:30-19:30 Импро театър
 Гейминг  Японска зона Гейминг  Японска зона
10:30 Записване за турнира по CS: GO (щанд Samsung) 11:00-13:00 Кири-е 10:30 Записване за турнира по LoL (щанд Samsung) 11:00-12:00 Тайната на японските йероглифи
10:30 Записване за турнира по Hearthstone (щанд Trust Gaming) 11:00-19:00 Японски бойни изкуства 10:30 Записване за турнира по Hearthstone (щанд Trust Gaming) 11:00-12:00 Чайна церемония
11:30 OMEN by HP Stage – Първи полуфинал League of Legends 13:00 Икебана 11:00 OMEN by HP Stage – Втори полуфинал LoL 11:00-19:00 Японски бойни изкуства   
14:30 OMEN by HP Stage - Първи полуфинал CS:GO 14:00-18:00 Мaid cafe 14:00 OMEN by HP Stage – Финал CS:GO 14:00-18:00 Мaid cafe
17:30 OMEN by HP Stage - Втори полуфинал CS:GO 16:00- Икебана 17:00 OMEN by HP Stage – Финал League of Legends 15:00-16:00 Чайна церемония
  18:30-19:30 Тайната на японските йероглифи   18:00-19:00 Кири-е
Настолни Игри Работилници Настолни игри Работилници
11:00-16:00 Уъркшоп за настолни игри 11:00-12:00 Оригами 10:00 Национален турнир по Magic 11:00-12:00 Хартиени 3D модели
11:00-20:00 Прототипи на нови настолни игри 12:00-13:00 Работа с Pritt Soft Pen 11:00 Драфтове 12:00-13:00 Фелтинг
11:00-20:00 Yu-Gi-Oh! LLDS 13:00-14:00 Хартиени 3D модели 11:00-16:00 Уъркшоп за настолни игри 13:00-14:00 Развиване на герои в манга
11:00 Preliminary Pro Tour Qualifier 14:00-15:30 Арт конкурс 1 модул 11:00-20:00 Прототипи на нови настолни игри 14:00-15:30 Арт конкурс 3 модул
11:00 Last Chance Qualifers 15:30-17:00 Арт конкурс 2 модул 12:00 Standard Tournaments 16:00-17:00 Фурошики фешън
11:00 Last Chance Trials 17:00-18:00 Фурошики фешън 13:00-18:00 Yu-Gi-Oh! турнир за начинаещи 17:00-18:00 Фелтинг
11:00-19:00 Пъзелмания - квалификации 18:00-19:00 Фелтинг 15:00-19:00 Пъзелмания - финал 18:00-19:00 Оригами
  11:00-19:00 Pixelart, Gunpla, OOAK, Warhammer, Custom Toy Contest   10:00-19:00 Pixelart, Gunpla, OOAK, Warhammer, Custom Toy Contest
MEET & GREET зона   Други Зони MEET & GREET зона   Други Зони
11:30-12:30 Autograph session - Tom Wlaschiha (Игра на тронове HBO) 11:00-20:00 LARP зона 13:00 Стан и Стефи автографи и снимки (Егмонт)  10:00-20:00 LARP зона
12:30-13:30 Autograph session - Keisha Castle-Hughes (Игра на тронове HBO) 11:00-20:00 Drone Arena  14:30 Цветослав Цонев - Цуро среща с фенове, автографи и снимки (Егмонт)  10:00-20:00 Drone Arena 
13:00-13:45 Photo Op session - Tom Wlaschiha (Игра на тронове HBO)  11:00-20:00 Графити зона           11:00-20:00 Графити зона  
13:45-14:45 Autograph session - Michael Malarkey (Дневниците на вампира) 15:30-17:00 Cosplay guests зона  15:30-17:00 Cosplay guests зона  
14:30-15:30 Photo Op session - Keisha Castle-Hughes (Игра на тронове HBO)              
15:30-16:30 Photo Op session - Tom Wlaschiha (Игра на тронове HBO)
16:30-17:30 Photo Op session - Michael Malarkey (Дневниците на вампира)
18:00-19:00 Photo Op session - Michael Malarkey (Дневниците на вампира)