Програма

 

Събота 03.09.2016
Отваряне на вход 10:00

 

Главна сцена  Втора сцена Работилници Let's Play
10:30-11:00 Официално откриване 11:20-11:40 Настолни игри 11:00-19:00 Пикселарт, Gunpla, Warhammer, OOAK, Kiri-e 11:00-11:30 Откриваща церемония GplayTV
11:20-11:40 Dragon Dance 12:20-12:40 Митология на лисицата 11:00-13:00 Пепакура 11:30 CS:GO - BPro vs Above the Rest
12:00-13:30 Gaming Косплей ревю 13:20-13:40 Дорами 13:00-14:00 Оригами 14:00 LoL - Gplay vs iNNERFiRE
14:20-14:40 Косплей панел с Giulietta 14:20-14:40 Как да станеш дизайнер за 20 минути 14:00-16:00 Арт конкурс част 1 17:00 CS:GO HSBG vs WinFiction
15:00-16:00 Комикс панел с Александър Малеев 15:00-15:40 Free cosplay stage 16:00-18:00 Сценарий в комикса  
16:20-16:40 Косплей панел с Pugoffka 16:00-17:00 Impro театър 18:00-19:00 Фелтинг Hearthstone, StarCraftII, Console - MKX, Racing, PES, Anime Games
17:00-17:40 Косплей и Манга конкурс награждаване 18:00-18:20 Дракони от мит до ежедневие   11:30-12:30 Записване
18:00-20:00 АМВ конкурс и награждаване     13:00 Начало турнир

Неделя 04.09.2016

Отваряне на вход 10:00

 

Главна сцена  Втора сцена  Работилници  Let's Play
12:00-14:00 Anime/Movie Косплей ревю 10:50-11:10 Дронове 10:00-19:00 Пикселарт, Gunpla, Warhammer, OOAK, Kiri-e 10:30 LoL - BPro vs Prodajnici
14:40-15:00 Bandai Namco презентация 11:20-11:40 Празниците на Япония 11:00-13:00 Фелтинг 14:00 Counter Strike Финал
15:20-15:40 Косплей панел с NadiaSK 12:20-12:40 Азиатска кухня 13:00-14:00 Импресия - Graphix маркери 17:00 League of Legends Финал
16:00-17:00 Косплей сцени  14:30-15:30 Косплей фотография с Pugoffka 14:00-16:00 Арт конкурс част 2 20:00 Награждаване
17:00-17:40 Косплей и Арт конкурс награждаване 15:40-16:00 Азиатска класическа и популярна литература 16:00-17:00 Оригами  
18:00-19:30 K-POP шоу   17:00-19:00 Пепакура Hearthstone, Console - MKX, Racing, PES, Anime Games
      11:30-12:30 Записване
      13:00 Начало турнир
       
      StarCraftII
      10:30 Начало на плейофи