Програма

Събота 06.09.2014

 

10:00 Отваряне за посетители 

10:00-20:00 Щандове

10:00-20:00 Настолни игри

 

Главна зала

 

10:30-11:00 Официално откриване на Aniventure

11:20-11:40 25-ти юбилейни Дни на японската култура

12:00-12:20 Японска кухня и мястото й в анимето

12:30-12:50 Капоейра - бойна демонстрация

13:00-13:20 Студио 3РО - твоята фото-фигура от бъдещето!

13:40-14:00 K-pop - теория и практика

14:20-14:40 Топ десет места за посещение в Япония

15:00-15:20 Gamebox - бъдещето на гейм порталите в България

15:30-15:50 Новата мания Йо-йо

16:00-16:20 Street fighter

16:30-17:10 Чуждестранните косплеъри разказват

17:30-18:00 Награждаване на Манга, Фенфик и Арт конкурс

18:00-19:30 АМВ конкурс

 


Тераса

 

12:00-16:00 Мейд кафе

 

Гейминг зала

 

10:00-19:00 Ретро гейминг free play

10:00-19:00 LoL и DOTA 2 free play

10:00-11:00 Регистрация за LoL турнир

11:00-19:30 LoL турнир

10:00-12:00 Регистрация за Hearthstone турнир

12:00-19:30 Hearthstone турнир

11.30 – 19.00 PlayStation турнири:

Injustice Gods Among Us: Ultimate Edition(PS4),

Ultra Street Fighter IV(PS3),

Tekken Tag Tournament 2(PS3),

Free Play на разнообразни игри(PS3, PS4)

 


Работилници

 

11:00-12:00 Пепакура

12:00-13:00 Калиграфия

13:00-16:00 Ubisoft Арт конкурс

16:00-17:00 Оригами

17:00-18:00 Станиолени фигурки

18:00-19:00 Фелтинг

11:00-19:00 Пикселарт

 

Неделя 07.09.2014

 

10:00 Отваряне за посетители 

10:00-19:00 Щандове

10:00-19:00 Настолни игри


Главна зала

 

12:00-14:00 Косплей ревю

16:00-16:30 К-pop танци

17:00-18:00 Косплей сцени

18:00-18:30 Косплей награждаване

18:30-19:00 Мини концерт Lord of The Rings, Официално закриване

 

Гейминг зала

 

10:00-19:00 Ретро гейминг free play

10:00-19:00 LoL, DOTA 2, Hearthstone free play

10:30-19:30 LoL турнир

11:30-19.00 PlayStation турнир по FIFA 14,

Free Play на разнообразни игри(PS3, PS4)

 


Работилници

 

11:00-12:00 Фелтинг

13:00-14:00 Пепакура

14:00-15:00 Калиграфия

15:00-16:00 Екстремен комикс

16:00-17:00 Динамични манга рисунки

17:00-18:00 Оригами

11:00-18:00 Пикселарт